Aizpildi pieteikumu internetā un saņem naudu

Jāinformē Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Valsts policija. Pēc pārstāvju ierašanās, rīkojieties saskaņā ar viņu norādījumiem. Esi auto īpašnieks uzreiz. Kredīta atmaksas pieteikumu jānosūta uz [email protected], norādot: savus personas datus, līguma numuru un datumu kurā plānots veikt pilnīgu kredīta atmaksu. Izvēlies auto Izvēlies auto portalā Latauto.lv, kur apskati ikmēneša maksājumu un piesakies kredītam.

Auto kredīts | Latauto

. Ja tas nav iespējams, atgriežoties Latvijā, jāvēršas Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojā, kur tiks sniegta informācija, kur var pieteikt gadījumu. Priekšlaicīga kredīta atmaksa pilnā apmērā Kredīta pirmstermiņa atmaksa pilnā apmērā tiek veikta bez maksas. Izvēlies auto Aizpildi pieteikumu Lai saņemtu personīgu piedāvājumu aizpildi kredīta pieteikumu, norādi savus datus, kontaktinformāciju, un apstiprini datu patiesumu.

Ātrais Kredīts Internetā - Saņem Naudu 15 Minūšu Laikā.

. Aizpildīt pieteikumu Noslēdz līgumu Līgumu noslēdz mūsu birojā vai izmantojot drošu elektronisko parakstu, vai saņemot līgumu uz mājās ar kurjera starpniecību. Saņem naudu auto iegādei Pārskaitījums tiek veikts vienas darba dienas laikā no līguma parakstīšanas brīža. Iesaistītajām personām ir jāinformē Ceļu policija, kas negadījuma vietā noformēs protokolu, Transportlīdzeklim ir nodarīti būtiski bojājumi un tas nav braucamā stāvoklī un/vai ir cietuši cilvēki, un/vai ir bojāts citām personām piederošs īpašums. Atlīdzības pieteikuma iesniegums jāiesniedz: Internetā, Pie sadarbības partneriem.

Anuitātes atmaksas grafiks - viena konkrēta maksājuma summa, kas katru mēnesi būs nemainīga. Aizpildi pieteikumu internetā un saņem naudu. • Jebkuru citu dokumentu, kuru cietušais ir pievienojis pretenzijai, piemēram, tāmi, namu apsaimniekotāja aktu u.c. Tāpat aicinām papildināt ceļojumu apdrošināšanu ar EVAK karti, lai nodrošinātu pilnīgu aizsardzību dodoties ceļojumā. Nav nepieciešama pirmā iemaksa vai obligāts KASKO. Finanza ir jauns un uzticams ātro kredītu aizdevējs. Svarīgi! Līdz Ceļu policijas pārstāvju ierašanās brīdim nedrīkst pārvietot transportlīdzekli un aiztikt priekšmetus, kas ir saistīti ar ceļu satiksmes negadījumu. Saskaņoto paziņojumu drīkst aizpildīt, ja: Viegli bojātas tikai divas automašīnas un tās abas var turpināt ceļu, t. Svarīgi!Pārliecinies, ka pirms došanās ceļojumā ir sagatavoti visi nepieciešamie dokumenti, apdrošināšanas polisē norādītie dati ir pareizi un tās elektroniskā versija ir saglabāta arī telefonā.. Pārējos gadījumos tiks ieturēts polisē norādītais pašrisks. Maksimālā kredīta summa tiek noteikta atbilstoši aizņēmēja ienākumiem un esošo saistību apmēra. 6 vienkārši soļi savu finanšu sakārtošanai

Komentāri