Aizdevuma pieteikums Ferratum Bank

Nepilngadīgā iesaistīšana noziedzīgā nodarījumā Par nepilngadīgā iesaistīšanu noziedzīgā nodarījumā -soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Kredīts - Aizdevums Internetā no 100EUR |

. Adopcijas noslēpuma izpaušana Par adopcijas noslēpuma izpaušanu pret adoptētāja gribu -soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību nepildīšana Par ļaunprātīgu nolēmuma par aizsardzību pret vardarbību nepildīšanu - soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Visizdevīgākā procentu likme tiek piedāvāta jauniem transportlīdzekļiem. Miesas bojājums aiz neuzmanības Par smaga vai vidēja smaguma miesas bojājuma nodarīšanu aiz neuzmanības -soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Procentu likme ir atkarīga no klienta profila un izvēlētā transportlīdzekļa. Šis aprēķins ir provizorisks un var atšķirties no jums piedāvātajiem noteikumiem un nosacījumiem. Aizbildņa tiesību ļaunprātīga izmantošana Par aizbildnības vai aizgādnības izmantošanu, kaitējot aizbilstamajam vai aizgādnībā esošajam, -soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ātrais naudas kredīts internetā.

Krimināllikums - Latvijas Republikas tiesību akti

. Slepkavība, pārkāpjot nepieciešamās aizstāvēšanās robežas Par slepkavību, kas izdarīta, pārkāpjot nepieciešamās aizstāvēšanās robežas, -soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu. Piespiešana izdarīt abortu Par grūtnieces piespiešanu izdarīt abortu, ja rezultātā aborts izdarīts, -soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Aizdevuma pieteikums Ferratum Bank. Izvēlieties ātro kredītu internetā, ja Jūsu auto ir nepieciešams steidzams remonts

Komentāri