Aizdevuma pieteikums 1Lizings

Pieprasot atkārtotu aizdevumu, jāveic pieprasījums no sava profila mūsu mājas lapā www.viacredit.lv. Spiest šeit --> Reģistrācija Tas aizņems vien dažas minūtes. Vispārīgie noteikumi Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Kredītvēstures ietekme: Aizdevuma laicīga neapmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Aizdevuma pieteikums 1Lizings. Ja Tev ir Ātrie kredīti, droši norādi tos Par ātrajiem kredītiem tiek uzskatīti tie, kur nav ikmēneša maksājumi, bet aizdevuma summa tiek atmaksāta vienā maksājumā. Maksājumus par kredītu varat veikt savā internetbankā vai jebkurā bankas filiālē. • Pareizi ievadījāt maksājuma rekvizītus. Dažu minūšu laikā mēs uz Jūsu norādīto mob.

Jautājumi - kredits365

. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Šobrīd vienlaicīgi Jums var būt viens Ilgtermiņa kredīts vai viens Ātrais kredīts. To var izdarīt savā “Lietotāja profilā” vai sazinoties ar mums. Līdzko tiek saņemts kredīta pieteikums, tas nekavējoties tiek izskatīts un kredītkomiteja nolemj vai pieteikums tiek apstiprināts vai noraidīts.. Kompānija Viasms sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso.

Patēriņa kredīts līdz EUR 3000 bez ķīlas - VIACredit

. Mēs ceram, ka saņemto aizdevumu aizņēmējs atgriezīs laicīgi. Liels aizdevuma atgriešanas kavējuma periods var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Ja aizņēmējs neatgriež aizdevumu ar piešķirtajiem soda procentiem ilga laika periodā, kompānija Viacredit būs spiesta vērsties pie parādu atgūšanas kompānijām. Tā mēs drošāk uzzināsim jūsu bankas konta numuru. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citam finanšu vai banku institūcijām nākotnē. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Tajos gadījumos, kad aizņēmējs neatmaksā kredītu noteiktā laika posmā, kompānija Viacredit sazināsies ar aizņēmēju pa telefonu vai e-pastu, lai brīdinātu klientu par aizdevuma termiņa beigām. Tam ir nepieciešams tikai dažas minūtes. Tiks izskatīta aizņēmēja kredītvēsture, ikmēneša ieņēmumi un citi faktori. Pozitīvais lēmums par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīgs no kredītu komisijas lēmuma.

Lai to veiktu, aizņēmējam nepieciešams piereģistrēties mūsu mājas lapā www.viasms.lv. Spied Reģistrēties un uzzini vairāk par reģistrācijas procesu. Lēmums tiek nosūtīts sms veidā uz Jūsu tālruni. Kredīta pieteikumus, tālruņa zvanus vai e-pastus izskatām darba dienās laikā no plkst. Klients var atgriezt aizdevumu arī pirms termiņa beigām. Izņēmuma gadījumos tas var prasīt ilgāku laiku. izsūtīsim SMS īsziņu ar Lietotāja ID un uz Jūsu e-pasta adresi pagaidu paroli, ja: • Jūsu izdarītais maksājums par reģistrāciju būs ieskaitīts mūsu kontā. Ja nav iespējams atmaksāt īstermiņa aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, Jums ir iespēja veikt aizdevuma restrukturizāciju, sadalot aizdevumu uz ilgāku termiņu.

Kā pareizi noformēt, lejupielādēt VSAA izziņu un iesniegt.

. Nē, ķīla un galvojums nav nepieciešami. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību. Aizdevuma atgriešanas noteikumi Aizņēmējam nepieciešams sekot aizdevuma apmaksas grafikam. Aizņēmējam būs piekļuve šai informācijai Viasms mājas lapā, izvēloties summu un aizdevuma termiņu. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Izvēloties aizdevēju, svarīgi ne tikai, cik uzticams aizdevējs (bet tas, protams, ir ļoti svarīgi), bet arī tas, kāds aizdevums jums nepieciešams. Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Tādēļ ar lepnumu varam teikt, ka mūsu pakalpojumi ir labs risinājums klientu ikdienai. • Maksājums izdarīts no Jūsu personiskā konta. Aizņēmējs vienmēr būs informēts par apmaksas termiņa beigu tuvošanos ar SMS un e-pasta palīdzību. Parasti tas aizņem dažas minūtes. Aizdevuma apmaksu nepieciešams veikt uz Viasms bankas kontu. Ja nav iespējams atmaksāt ilgtermiņa aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, lūdzu sazinieties ar mums. Ja Jūsu bankas konts atrodas citā bankā, tad nepieciešamā naudas summa būs kontā vienas darba dienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža. Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana

Komentāri