4finance darbojas ne tikai Latvijā, bet arī eksportē savu pakalpojumu uz citām valstīm un turpina iekarot arvien jaunus tirgus

Vajadzīgs valsts atbalsts un gribēšana palīdzēt, jo pamests dzīvnieks, ir pamesta dzīva radība. Pēc izmaiņām Latvijas likumos, kas samazināja iespējas gūt peļņas ar īstermiņa aizdevumiem, uzņēmuma pakalpojumu klāstā tika ieviestas kredītlīnijas. Lai progress būtu ātrāks tika piesaistīti papildus vietējie un ārvalstu investori, nodrošinot ātrāku ieiešanu kaimiņvalstu tirgos un vēlāk arī Polijā, Skandināvijā, Meksikā, Krievijā un citās pasaules valstīs. Ekspansija tiek finansēta izlaižot parādzīmes vairāku simtu miljonu eiro apmērā, garantējot investoriem ļoti augstu atdevi. Pagaidām gan šis naudas aizdošanas variants ir tikai neliela daļa no akciju sabierības kopējā portfeļa apjoma. Pagaidām, cik izskatās, mēs cīnāmies, nevis ar cēloņiem, bet ar sekām. SMScredit.lv nosaukums skaidri «pasaka», kas un kāds ir pakalpojums. Savukārt Ondo.lv nosaukumam idejas ierosināja mūsu kolēģi.

atsauksmes |

.

4Finance | Online kredīti |

. Latvijā mūsu zīmoli ir SMScredit.lv, Vivus.lv un Ondo.lv. Nesen no direktora amata atkāpās tā ilggadīgais vadītājs Toms Jurjevs, lai realizētu pats savus projektus. Lai gan kādreiz man boksa cīņas šķita nebaudāmas, izjūtas, kas mani pārņēma, skatoties šo cīņu, neesmu izjutis nevienā citā sporta mačā. Īpaši tālu ar lasīšanu netiku, bet vienmēr paturēju prātā, ka vajag izlasīt līdz galam. Aizvadītajos Ziemassvētkos šo grāmatu saņēmu dāvanā, un tas bija «likteņa pirksts», ka beidzot tā ir jāizlasa. Tiešām fascinējoša grāmata par attiecībām, draugiem, mīlestību un zaudējumu. Atbildes dalībnieki sniedz rakstiski.

Ātrie kredīti bez darba vietas ārkārtas gadījumiem. Atverot durvis, džeks redz, ka atkal ir tas pats gliemezis. Savā būtībā tas bija patēriņa kredīts, taču tā izsniegšanas ātrums bija nesalīdzināmi lielāks nekā piedāvā kredītiestādes. Sākotnēji tā darbības galvenais fokuss bija pakalpojums sms kredīts, kas tagad liekas ikdiena, bet toreiz bija pilnīgs jaunums. Šo valstu vadītājiem palīdzu sasniegt mērķus, atbalstu, izvērtēju, kontrolēju. 4finance darbojas ne tikai Latvijā, bet arī eksportē savu pakalpojumu uz citām valstīm un turpina iekarot arvien jaunus tirgus. Privātpersonas, kas izmanto šo variantu var pieteikties noteiktam kredīta apmēram, taču procentus maksā tikai par reāli iztērēto naudu. Klientu skaits pieauga, nevis pa dienām, bet pa stundām. Daudzi klienti, novērtējot ātro servisu, bija gatavi aizņemties atkārtoti, maksājot standarta komisijas maksu. Peļņu vēl vairāk palielināja ienākumi no kredīta pagarināšanas un soda naudām, ko maksāja klienti, kas kavēja saistību izpildi. Mums, uzņēmējiem, ir svarīgi justies droši par konsekventiem, vienādiem spēles noteikumiem, kas nemainās «spēles laikā». Tas ļauj gūt apstiprinājumu aizdevuma pieejamībai un vajadzības gadījumā to izmantot uzreiz.. Rezultātā arī šim pakalpojumam strauji pieauga lietotāju loks un uzņēmums guva līdzekļus, lai izvērstu savu darbību arī ārpus Latvijas robežām. Šķietami riskantā pieeja attaisnojās. 4finance darbojas ne tikai Latvijā, bet arī eksportē savu pakalpojumu uz citām valstīm un turpina iekarot arvien jaunus tirgus. Aiziet, atver tās un redz, ka uz sliekšņa stāv gliemezis. Džeks paņem gliemezi un met to, cik tālu vien var.Trīs gadus vēlāk atkal kāds klauvē pie durvīm. Tā rezultātā šobrīd vairs nav neviena publiski īpaši redzama figūra, kas reprezentētu akciju sabiedrību Latvijas plašsaziņas līdzekļos, taču darbs pie attīstības neapstājas. Tam pieder tādi patēriņa kreditēšanas zīmoli kā ondo, smscredit un vivus. Bet, ja runājam nopietni – vispirms, es gribētu redzēt konstruktīvu likumu pieņemšanas procesu, un tad, kad likums ir pieņemts, lai visas iesaistītās puses respektē to, kas ir likumā un nemēģina atrast to, kā tur nav. Diemžēl privātām akciju sabiedrībām nav jāpublisko savi īpašnieki un publiski nav zināms, kam oficiāli pieder šis uzņēmums.

Komentāri