Ņemot vērā, ka šī pakalpojuma sniedzēji ir ļoti daudz, ir

Policijā gan aģentūrai LETA neatklāja, par kādu tieši noziegumu vīrietis ir meklēšanā.

Arī šādā gadījumā jāinformē policija.Policija atkārtoti aicina atsaukties ikvienu, kuram ir zināma viņa iespējamā atrašanās vieta vai jebkāda cita informācija, kas var noderēt viņa meklēšanā. Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone aģentūrai LETA teica, ka meklēšanā tika izmantots robežsardzes helikopters.

Jēkabpils pilsētas kolektīvi 1.jūlijā Jēkabpilī un Rīgā

. Ņemot vērā, ka šī pakalpojuma sniedzēji ir ļoti daudz, ir. Patlaban helikopters netiek izmantots, taču nav izslēgts, ka policija vēlreiz lūgs robežsardzes palīdzību.Ņemot vērā, ka vīrietis var būt agresīvs, bīstams un bruņots, policija kategoriski aicina iedzīvotājus pašiem neiesaistīties viņa meklēšanā. Katram ir vajadzīgs kāds, uz ko paļauties.

Ņemot vērā to, ka - Seesam apdrošināšana

. Likumā teikts, ka sevišķi smags noziegums ir tīšs nodarījums, par kuru paredzēta brīvības atņemšana uz laiku, ilgāku par astoņiem gadiem, vai mūža ieslodzījums. Tādi noziegumi, piemēram, ir slepkavība, bruņotas laupīšanas.Ziemeļlatgales laikraksta “Vaduguns” interneta vietnē rakstīts, ka Zvirgzdiņš, iespējams, izdarījis slepkavību. Februāra akcijas izloze

Komentāri